Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés esetén a HCG-n...

Teherbeesés esetén a HCG-n kívül több hormon szintje is emelkedik?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne, hogy mikor kezd emelkedni, hányadik héttől, a prolaktin, a progeszteron? Már a beágyazódás kezdetén? És ha igen, akkor egy luteális szakasz közepén levett véreredmény már utalhat a hormonszintek alapján terhességre? Vagy épp az ellenkezőjére, hogy nem történt "találkozás"?

2013. máj. 4. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen pl a progreszteron szintje,ami azt hiszem a tejtermelődést fokozza,de ez majd csak a második vagy harmadik trimeszterben,illetve az oxytocin,te ez is a harmadik harmad végén,ez a méhösszehúzódásokat fokozza...remélem,jól mondtam,így már talán könnyebb lesz utánajárnod,de én kb másfél évvel ezelőtt(szülésem előtt) voltam ezekkel képben...Remélem,segítettem :)
2013. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyébként,a vizeletből kimatatják a gyorstesztek aHCG-t akár egy héttel a megtermékenyítés után..elég pontosak,nekem kettőből kettő pontos volt ;)
2013. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!