Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, de a tesztjeim...

3 napja késik, de a tesztjeim negatívak. Viszon terhesen, ha netán mégis az vagyok palástfű teát vagy más húgyúti fertőzésre valót lehet inni?

Figyelt kérdés
Ma mintha csípő érzést éreznék pisiléskor, de ezt csak most délután éreztem, remélem csak kevés folyadékot ittam, amiatt lehet. Nincs megjön érzésem, a mellem fáj, reggelente émelygek, és sokat pisilek. Remélem baba, mert sosem szokott késni.
2009. szept. 29. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Terhesen már a gyógyteák nem javasoltak, főleg nem az első 3 hónapban.

Ha viszont fertőzésed van, és akár terhes vagy vagy nem akkor is fordulj orvoshoz, mert ha terhes vagy,akkor a babának ártasz vele, ha pedig nem, akkor meg lehet olyan szövődmény alakul ki, ami esetleg meddővé is tehet.

Mindenképpen menj orvoshoz!!!

2009. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!