Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig ihatom a palástfű...

Meddig ihatom a palástfű teát? Reggel este iszom,4 napja késik, van 6 + tesztem. Meddig ittátok?

Figyelt kérdés
Szedek folsavat és elevitet is. Dokihoz csak 2 hét múlva megyek.
2009. febr. 4. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gartula a babához:)! Én mikor megtudtam utána még 3-4 hétig ittam a palástfűvet! Mert mondják nem csak beágyazódást elősegítő hanem megtartó is! Után azt mondta a dokim már nem szükséges innom!
2009. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor mindenképp folytatom. :)
2009. febr. 4. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gratula! Én a 12.-ik hétig akarom inni addig szokták ajánlani. Igaz én naponta csak egy bögrével iszom. De nekem már sajnos volt egy vetélésem ugyhogy amióta tudom hogy babát várok én iszom rendszeresen. Amugy én is szedek folsavat,kismamavitamint,c vitamint és napi kettő magne b6-ot. De majd ugyis mondani fogja a doki hogy mit szedjél. Vigyázz magatokra!
2009. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!