Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 27. én kell mennem a...

Most 27. én kell mennem a méhnyak rákszűrés eredményéért a dokihoz, észre veszi ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
az elöző menzim máj.27-én volt(30-33naposak a ciklusaim),azóta rendszeressen próbálkozunk a babával,4-5napja érzékeny a mell bimbóm,szurkál a jobb petefészkemnél,görcsölget a hasam.Lehet hogy baba lesz,ha szólok a dokinak tapintással érez valamit ha baba van?
2008. jún. 16. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erezheti ha szolsz neki nezze meg..En is voltam mar ugy hogy kesett egy ket napot es kezzel vizsgalt meg nem ultrahangal,akkor nem voltam megsem terhes ezert nem is erezte.
2008. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudná még kitpintani, mert kb egy hete lehetett péés most pedig a beágyazódás, de ha megkéredvizeletből vérből megnézheti, de még korai lenne meg kellene várni a mostani mensid jön-e vagy nem...mert amikor megkérdi mikor volt a mensid és számol ő is ezt fogja mondani, de kérdezdmeg, hátha extra profi orvosod van.
2008. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!