Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem emelkedik a testhőm...

Miért nem emelkedik a testhőm a ciklus második felében?

Figyelt kérdés
nagyon el vagyok keseredve. A hőm 36,7 fok nyelv alatt, pedig vasárnap kell megjönnie....ez szinte teljesen u. annyi, mint a ciklus elején, akkor 36,5 körül volt nyelv alatt... volt a hónap közepén egy csúnya megfázásom, láz, ez is befolyásolhatja??Kezdjem jövő ciklusba újra vezetni, igaz?
2013. máj. 7. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A hőmérőzésnek akkor van értelme ha legalább 3 hónapig de vezeted, akkor lehet bármire is következtetni. Persze ha gyermeket szeretnél akkor a cél eléréséig kell vezetni. Nekem nem vált be a hőmérő módszer, szinte egyáltalán nem változott a hőm nekem sem, még is terhes lettem. Elején minden rendben volt utána picike vérzés miatt sárgatest hormont kellett szednem a 12. hétig. Hogy erre a problémára utalt e a hő nem emelkedése nem tudom, én így jártam. (7. hétig szépen fejlődött a baba utána kaptam a hormont)
2013. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 tized emelkedés is lehet elég! Több példát láttam már rá!
2013. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem akarok okoskodni nekem mindig felmegy a hőm túlságosan is, 37,4-re a doki azt mondta az emelkedett hő azt jelzi h.volt tüszőrepedés. Ha nem emelkedik akkor is megrepedhet bizonyíték az első válaszoló hozzászólása. Kérj egy ciklus 21.napi hormon vizsgálatot abból megmondják mennyi a sárgatest és kiderül van e tüszőrepedésed.
2013. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez az első hónapod akkor az is lehet,hogy pont most nem volt peteérésed. Egészséges nőknél is előfordul egy-egy hónap hogy nincs peteérés,és persze közre játszhatott a betegséged is ebben.
2013. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Az hogy napra pontos a mensim és van tojásos nyákom,ovus fájdalmam azért jelenti azt, hogy van peteérés??Mert ezeket érzem.
2013. máj. 7. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Megmutatod a görbéd?

Egyébként lehet, hogy neked csak 2 tizedet megy fel. Az is emelkedés, ha előtte végig alacsonyabb volt.

Vagy rosszul mérsz.

Vagy tényleg nincs ovud.

2013. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia. 3/6-os válaszoló vagyok. Elolvastam pedig a kérdésedet, de az h.beteg voltál(lázas) lehet h.bekavart, mert elég bonyolult ez a női szervezet. Egyébként ha van peteérés még nem biztos h.van tüszőrepedés, ilyenkor adnak szurit ami megrepeszti. Mérd tovább 2-3hónapig és abból tudsz következtetni. Azt mondják az emelkedett hő visszaesik menzesz előtt hát nekem a menzesz 2.napján esik le csak. Ahányan vagyunk annyi féle képpen működünk.
2013. máj. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!