Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha a ciklus 19....

Szerintetek ha a ciklus 19. napjától folymatosan PÁFRÁNYOS A TESZTEM + a hőm is emelkedik az jelenthet kisbabát?

Figyelt kérdés
[link]

#terhesség #Ovumikroszkóp+ hőgrafikon
2013. jan. 22. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy a ciklusoddal van valami probléma, vagy nem jól csinálod a tesztelést. Egy hónapon belül kizárt hogy ennyi pozitív ovu teszted legyen, hacsak nincs valami hormonális problémád. Normál esetben középidőben max két nap a pozitív ovulációs teszt, és ovulációkor páfrányos az ovumikroszkóp is, de az is csak addig amíg ovulálsz!

A hőd egyébként egész jó!

Az ovulációs tesztjeid mennyire voltak pozitívak? Mit értesz pozitív alatt? Mind a két csík erősen egyforma volt?

2013. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is páfrányos volt ovu után is végig a tesztem, még mensi alatt is és sosem lettem babás. :(


Nem szabad hinni a páfrányoknak, becsapnak :(

2013. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a hőm is végig 37,2 volt :( mégsem lettem babás
2013. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a hőmérsékletem sosem mértem, csak a páfrányokat vártam. sokáig nem volt, majd Norcolut és Closty után lett egyszer egy hónapban kb 2 napig, de nem lettem terhes, majd utána a köv hónapban 1 napig és utána rá 3 nappal lettem terhes...egyébként terhesség alatt is megnéztem többször kíváncsiságból, hogy mit mutat és tényleg páfrányos volt...úgyhogy miért ne lehetnél terhes....de egy teszt többet mondana.
2013. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a beágyazódástól mutatná, ha mutatná a páfrányokat, de ehhez a 19-ik ciklusnap még kevés, a megtermékenyítéstől kb a 9-10-ik naptól látszódna. Elméletileg ugyanúgy lehet ezzel is "jósolni" mint az ovutesztekkel.
2013. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!