Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első hónap hogy próbálko...

Ez az első hónap hogy próbálkozunk a babával. Hihetetlen lenne ha egyböl sikerülne?

Figyelt kérdés

Csak azért mert amiket itt olvasok, hogy senkinek sem sikerül, tiszta stresszben vagyok, és az van bennem hogy tuti hogy nekem sem jöhet össze elsőre...

Nem szedtem gyógyszert,most voltam dokinál mindent rendben talált.


2008. jún. 16. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ide nagyrészt a panaszosak írnak, akinak valami baja van. aki egyböl teherbe esik az nem kérdez ilyenre rá. szóval ne aggódj, ha pláne gyógyszert nem szedtél és van peteérésed és a párod spermája is jó akkor teherbe eshetsz egyböl. kb a mensid elsö napjátol számított 14-15 napon szerelmeskedjetek mert akkor van peteérésed, és a pete csak egy napot él.vagy elötte pár nappal.
2008. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Próbáld meg az ilyen és hasonló gondolatokat elűzni a fejedből. Ne görcsölj rá a babára, mert sok nő pont ezért nem tud teherbe esni, holott egészségileg teljesen rendben van. Egyébként nem hihetetlen elsőre összehozni.Nekem tavaly nyáron 10 hetesen elment a babám. Kivártuk a javasolt 3 hónapot, és utána szinte az első együttlétből terhes lettem. Most már 36 hetes vagyok. Szóval nem lehetetlen egyből teherbe esni, de sok múlik a lelkiállapotodon.
2008. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik honpban sikerult, ugyhogy siman teherbe eshetsz akar most.
2008. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sikerülhet!! Nekünk legelső alkalommal sikerült, pedig abban a hónapban nem is voltunk sokat együtt. Szóval, csak pozitvan állj hozzá!
2008. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is sikerült elsőre, ne aggódj, csak szeretkezzetek, a többi jön magától!:-)
2008. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ismerősömnek elsőre sikerült! Természetesen Neked is sikerülhet elsőre. Ez egyáltalán nem furcsa, vagy egyedi. Sok sikert!
2008. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze sikerülhet,nekem az elsö kettö elsöre sikerült,a harmadik 4honap alatt jött össze,és az sajnos 10hetesen elhalt januárba,most ismét kismama vagyok 5-6hetes és elsöre sikerült,
2008. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akik csak egyetlenegyszer voltak együtt a hónapban és összejött a baba. Hát, mázlisták.:)
2008. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat,és minden kismaminak gratulálok:)!
2008. jún. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!