Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Knek csináltak már inszemináci...

Pumba kérdése:

Knek csináltak már inszeminációt? Mennyibe kerül, fáj, hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

7 inszemem volt, sajnos nem sikerültek :(


Kaptam clostit és merionalt, napi 1-1 adagot a ciklus 5.napjától 5 napon át :)


Aztán amikor 23mm-esek lettek a tüszőim, akkor kaptam meg a párom spermiumjait :)

Egy nagyon vékony kis müanyag csővön keresztül (fecskendőre helyezett kis cső) fellövik a petevezetőd aljáig, onnan már könnyen felmennek a spermiumok a petesejtedig :)


Nem fáj!!!!!!

2013. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, a beavatkozás 40.000 Ft volt, a gyógyszerek pedig 35.000 Ft
2013. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem szúró érzés volt, elég kellemetlen, és ingyen volt meddőségi központban. 4 inszem volt abból 1x stimuláltak, csak a gyógyszert és injekciókat kellett fizetni. Illetve, amikor hétvégére esett a dolog, akkor fizetős volt, már nem emlékszem, kb. 25000.
2013. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4 volt belőle tavaly. 40e volt egy beavatkozás magánklinikán, 10e a gyógyszer (closty és duphaston), de a gyógyszerek ára attól függ, mennyire vagy jól stimulálható, ha a clostytól érnek meg tüszőid, nem drága a gyógyszer, nekem 3-4 is lett tőle egy hónapban. De sajnos mégsem jött össze.

Az első lombik viszont igen. Végre :)

Ja, fájni nem fáj, picit kellemetlen, kb. mint egy rákszűrés.

Sok sikert neked!

12 hkm

2013. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ahogy látom a sok válaszbòl,amit pwben is kaptam lassan népbetegség lesz ez is..

köszönöm mindenkinek aki írt Nekem.

még egy kérdés..ezt csak magánklinikán csinàljàk?

2013. máj. 8. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak magánklinikán csinálják. Ha nem magánban csináltatod, akkor az inszem ingyen van, a gyógyszerek fizetősek. Ha nehezen stimulálható vagy, akkor a gyógyszerek ára nagyon húzós tud lenni. Nekem 5 évvel ezelőtt kb 50.000- 60.000 volt a gyógyszerek ára. De én nagyon nehezen stimulálható voltam.
2013. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos népbetegség. Mi lesz a gyerekeinkkel, ha már most ez van?

Nekem az első inszem sikerült, abszolút nem fáj, fél perc (se) az egész művelet.

Most a Kaáliban 45000-ért csinálják.

Nem magánban ingyenes, csak nekünk arról rossz tapasztalatunk volt.Most a tesót is inszemmel próbáljuk, a második eredményét várom.

2013. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem jó hírekkel szolgálnak majd :)

S jön a kis tesó :)

Mi elvileg ma kapjuk meg a bakteriális tenyésztés eredményét..ma hívjuk fel Őket,hogy meg van-e..

2013. máj. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!