Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas vérnyomással ha kezelnek...

Magas vérnyomással ha kezelnek vkit és babát akar, hogy hozzák össze a 2 dolgot? Történeteket várok olyan emberkéktől akik ezt végig csinálták vagy éppen csinálják:D

Figyelt kérdés
Sógornőm foglakozik a gondolattal hogy jöhetne a baba náluk is. De lassan 1 éve hogy magas vérnyomással kezelik és olyan gyógyszereket szed amelyek mind tilosak a terhesség alatt. Volt már vki hasonló helyzetben? Leírná nekem a történetét??
2009. febr. 2. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekem sose volt magas a vérnyomásom,csak miután terhes lettem,ez lett a terhességem egyik velejárója! nyugi ez könnyen megoldható! én 2*1 szem dopegytet szedek! de ismerek olyat is,akinek annyira magas,hogy 3*2 szemet szed! minden terhes ezt kapja! előtte menjen el dokihoz ha nagyon izgul,és hidd el meg fogják nyugtatni!

üdv.: 35 hetes

2009. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomással tervezzük a babát. Átállítottak olyan gyógyszerre, amit terhesség alatt is lehet szednem. Dopegyt a neve és a körzeti adta. 3x1-et szedek, (na jó néha 2x1 ) és simán átálltam. unokatesóm mind az öt terhességénél ezt szedte, egészséges gyönyörű lányai vannak. Mind az öt. :-)
2009. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válszokat:D
2009. febr. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!