Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok mikor teszteljek?...

Lányok mikor teszteljek? Görbe lenn?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a babát már nagyon, mert másfél éve volt missed abom és azóta várat magára, persze remélem most sikerült.


[link]


2013. máj. 10. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Akár holnap reggel!


Nekem 13. dpo este kimutatta a babát a teszt! :D


Drukkolok!


13+6 hkm

2013. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, várd meg, hogy megjön-e. Ha nem, akkor tesztelj. Csak azért gondolom így, mert eleve, ha holnap délután megjön, ellőtél egy tesztet, fölöslegesen, és előre el fogsz szomorodni (pedig negatív teszt mellett is lehet baba!). Ha nem jön meg, az viszont nagyon jó jel, akkor már lelkiekben készülhetsz a pozitív tesztre. :)


Kívánom a legjobbakat!

2013. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Remélem sikerült de majd meglátjuk, bár nincs magasan nagyon a hőm.
2013. máj. 10. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelj! Csodás a görbéd :)
2013. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második, igazad van. Még várok csak olyan nehéz.
2013. máj. 10. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Nekem se volt magas a hőm!

2013. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


A hőd miatt ne aggódj! Mikor én babás lettem, ugye végig beteg voltam. Azzal indult a reggel, hogy rögtön lázmérés. Nekem végig 36,7 volt a hőm. A pozitív teszt után is megmértem, mert hallottam erről a módszerről, ugyanúgy 36,7 volt. És ilyen hővel vagyok most 25 hetes babás. Szóval ne keseredj el a hőd miatt!


Nagyon szurkolok! Írj majd, hogy mi lett! :)

2013. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor bizakodok. És gratulálok a babákhoz nektek. Remélem én is beállhatok közétek hamarosan:)

Ti éreztetek valamit mielőtt teszteltetek? Nekem most gyanúsan tiszta az arcomon a bőröm, pedig mindig pattis szokott lenni főleg mielőtt megjön. Most tiszta. De érzem ezt a mindjárt megjön érzést és rohangálok a mosdóba. De nem idegeskedem majd úgyis kiderül. Persze megírom, hogy mi lett.

2013. máj. 10. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismét a 2.!


Semmi tünetem nem volt, ami egyértelműen terhességre utalt volna. Egyszer-egyszer szédültem, elfehéredtem, és elgyengültem, de mivel akkoriban betegeskedtem, én azt akkoriban annak tudtam be. Ugye nem jött meg a 30. napra, ahogy kellett volna, és a 37.-38. napon émelyegtem kicsit. De szintén arra gondoltam, hogy a decemberi hajtás, kimerültség. Gondoltam, amiatt is késik. Majd a 39. napon, 9 napos késésnél teszteltünk, december 24.-én, és már pozitív volt a teszt. Nem mertem gyanakodni. Semmi hányás, pattanás, puffadás, egyebek.

Szerintem, abból indulj ki, mi más, mint általában akkor, ha megjön. Ha tapasztalsz ilyen kis különbségeket, akkor simán szemet szúrhat. (Mint ahogy utólag belegondolva, nekem a folyásom volt más, talán ezen esetleg gyanakodhattam volna.)

2013. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!