Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miert lehet...

Szerintetek miert lehet problemas ha valaki tul koran esik megint teherbe veteles plusz kaparas utan? Mondjuk 2-3 honapon belul?

Figyelt kérdés
Elveteltem a 14-ik hetben 3 honapja.. Megint terhes vagyok, kimaradt a mensim es csinaltam 2 tesztet es mindketto pozitiv! Szerintetek lehet valami baj abbol hogy ilyen hamar terhes lettem??
2013. máj. 10. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy nem elég vastag a méhnyálkahártya a beágyazódáshoz. De ha ez nálad megtörtént, akkor már nincs baj, szerintem. Tapasztalatom sajnos nincs.


Tudom, hogy érzékeny téma, és őszinte részvétem a veszteséged miatt, de én a 13. hétben vagyok, nemsokára 14. és nagyon érdekel, mi történt? Miért ment el a babád? Azt hittem, 12. hét után már nem akkora a kockázat. Most megijedtem.

2013. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy regenerálódott a méhed!

Gondolj bele, kikaparták a babát, sebes volt belül a méhed, aminek meg kell gyógyulnia, hogy megint meg tudjon tapadni az új baba

2013. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne aggodj, a 12-ik het utan az arany nagyon lecsokken. 50-bol 1 no vetel el. Barmikor el lehet vetelni! Csak a 24-ik het utan mar nem vetelesnek hivjak.. Nem volt elojele a vetelesemnek. Elkezdtem pecsetelni. Bementunk a korhazba, ott tartottak. Masnap jobban vereztem es gorcsoltem is. Aznap ejjel beindultak a fajasok es elment a magzatvizem. elve szuletett a kisfiunk de termeszetesen azonnal meghalt. Nem tudtak megmondani miert volt a veteles. Van ez igy es nem lehet mit tenni ellene. Mindig egeszseges voltam nem dohanyzunk, nem vagyunk koverek stb.. Van mar egy 3 eves lanyunk is akivel a terhessegem tokeletes volt... Miota ez tortent velem nagyon sok novel talalkoztam aki hasonlo helyzetet elt at, csak az emberek nem tesznek ilyesmit kozhirre elsore... Ez a termeszet torvenye es el kell fogadni! Az ember csak tervezhet. A legjobbakat remelem neked es magamnak is...
2013. máj. 10. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem anno a 10.héten volt egy missed.ab-m,január közepén.Áprilisban már nem jött meg,teljesen rendben volt végig a terhességem,egy gyönyörű,egészséges mostanra már 6 éves lányom született.A szervezeted valószínűleg készen áll egy következő várandósságra,és egyébként szülés vagy vetélés után sokkal hamarabb teherbe lehet esni,mint egyébként,mert a méhnyálkahártya frissül.Szóval szerintem ez nem fogja befolyásolni a terheséged kimenetelét.Én Elevitet, magne b6-ot szedtem végig,semmi gond nem volt.Kívánom neked,hogy panaszmetntes terhesség után egészséges kisbabának adj életet!!!Vigyázz magatokra,szedj magzatvédő vitamint,és ne stresszelj!!!!Üdv:Tamy
2013. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bátorításul: műtét után 3 héttel fogant a babánk, aki a napokban születik.:) Eddig minden vizsgálat tökéletes.

Igaz, Utrogestant szedtem kb. a 15. hétig. Ezt fontos lenne tudnod, szükség van-e rá?

2013. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én most 2hete vetéltem,6hetesen. Nehezen jött össze 1,5évet vártunk rá.az orvos azt mondta hogy 3honapig ne probálkozzunk,mert bár könnyebben teherbe esnék nagyobb az ujboli vetélés kockázata.de ha becsuszik nem kel megijjedni csak el kel hozzá menni és ad gyogyszert nehogy kilöködjön. Amugy 2 honap mulva kel visszamennem és probálkozás elött is szednem kel valami antibiotikum szerüt meg valami mást.mondta a nevét de nem emlékszem.a lényeg hogy nehogy megint megtörténjen.sztem szolj neki. Mi megvárjuk a 3 honapot bár most van is már peteérésem,de nem merjük igy megkockáztatni. Drukkolok h minden rendbe legyen.
2013. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!