Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérés 30 napos...

Lehet peteérés 30 napos ciklus mellett mondjuk a 24. napon?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a ovulációs kalkulátort használtam, nem vált be. 15-16. napra tette a peteérést. Aztán beruháztunk egy törpemikroszkópra, ami a 24.nap körül kristályosodott mindig. Addig semmi.Erre nem gondoltunk, hát,remélem tényleg nem hazudik. Járt már valaki így?De akkor hogyan lehet ilyen rövid a peteérési időszakom utáni rész? Ezt nem értem.
2013. ápr. 27. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A netes kalkulátor mindig középidőt mutat, pedig sokaknak nem akkor van peteérés.

A mikroszkópról sok jót nem hallottam, én az ovulációs tesztnek hiszek... :)

Min. 10 napos luteáris szakasz a "jó", vagy orvosilag elfogadott.

Sárgatestet néztek már nálad?

Olyat olvastam, hogy ilyenkor kevés az idő, és a pere nem tud megérni...

2013. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pete...bocsi!
2013. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Épp most van folyamatban pár kivizsgálás... Egy éve próbálkozunk. Az tegnap kiderült, hogy PCO-m van. Most Tesztoszteront néznek vérből, aztán az azutáni héten hormonvizsgálat lesz.

Érdekes, mert már van egy babánk, az elsőre összejött.

Meg az a furcsa,hogy az ovuláció jeleit is ilyenkor érzem magamon, rengeteg tojásfehérjés nyák, nappalra tisztasági betétet kell hordanom,mert annyira sok van. Haspuffadás (mint egy 5 hónapos terhes úgy nézek ki), néha picit véres a nyák.

2013. ápr. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!