Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt kismamák segítsígét...

Tapasztalt kismamák segítsígét kérném! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nos. Április 20-án párom elment bennem. De 24-én a menstruációm megjott, ekkorra is volt kiszámolva. Így azt gondoltam nem lehetek. Korulbelul egy hete alhasi fájdalmakat érzek,mintha megkellene jonnie, hátfájás, lábaim fájnak és volt folyásom ami nem nagyon szokott lenni. Máig van. Sárgás is volt, túró állagú de fehér szagtalan is. Égett néha és viszketett de átment a Canesten krémtol. A hasam viszont annyira felvan puffadva. Már csak mintha megérzés lenne, hogy terhes vagyok. Hányinger nincs, viszont szédulés annál inkább. De ma már nem tudtam befejezni a vacsorát annyira rosszul lettem, elojott a hányinger a szagától. Nem tudom mi lehet. Holnap készulok tesztet venni. Remélem nem csalódom. Annyuira orulnénk egy picinek.

2013. máj. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg reggeli elsőből a tesztet. a tünetek alapján lehetsz, de az is lehet, hogy rágörcsölsz a témára, és beképzeled.

A folyásodat meg mindenképp nézesd meg, ha babás vagy, még inkább, mert valami fertőzést összeszedtél. A túróa folyás a fertőzés jele, ahogy a viszketés is.

Majd írd meg mi lett az eredmény.

2013. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok. De nem akarlak biztatni. Fura hogy megjott. Viszint a tunetek egyertelmuen babara utalnak! Reggel irsz??
2013. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Mindenképp megcsinálom holnap. Egy hétig eros sárga folyás volt de 3 napja gyenge fehér szagtalan. Antibiotikumot is sokat szedtem utóbbi két hónapban. Koszonom szépen a válaszokat. Igen persze írok reggel de csak olyan 11 korul, mert 10 leszek városban, akkor tudom csak megcsinálni ha hazaértem mivel falun lakom, utaznom kell. De írok!
2013. máj. 10. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény:) Drukkolok!
2013. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 csík volt fent. Tehát ezek szerint nem vagyok. :( De Koszonom a válaszokat.
2013. máj. 11. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!