Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 27-dik héttől gyakori...

A 27-dik héttől gyakori égő/szúró fájdalom jelentkezik a jobb mellem és a pocakom jobb felső része között. Mi lehet ez? Tapasztalt valaki hasonlót? Most 34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Sajnos sem az orvosom, sem a védőnő nem tudott rá mit mondani :(

2013. ápr. 20. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mitől van de néha én is érzek ilyet legfőképp a hasam ég!Nem tudom mitől van:S 26hkm:)
2013. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is,csak én nem figyeltem mióta van ez az érzés,nekem sem mondtak semmit,de én kitapasztaltam,hogyha valami olyat eszek ami nem tetszik a gyomromnak(hagyma,bab,lecsó,mert amúgy is néha begörcsöltem ezektől)akkor előjön ez a fájdalom.Esetleg Neked is ez lehet?!Figyeld meg.Remélem segítettem valamit :) További szép babavárást! 34hkm
2013. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja amugy én a kívülről a bőröre gondoltam:)Nekem legalább is ez van:)Bocsi ha félreértettem:) 1.voltam:)
2013. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én értettem félre majd a kérdező megmondja :)2es
2013. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
:D Mert a gyomrom az elég sűrűn ég de az természetes vagyis gyakori:D
2013. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenki gyomorra gondol, de a gyomor középen van, nem jobb oldalon... ez egy belülről jövő fájdalom, de olyan erős alkalmanként, hogy hozzá sem lehet érni :(
2013. ápr. 20. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
A gyomor nem pont középen van,és én amúgy is inkább az epére gondoltam mert az nem bírja feldolgozni a nehéz kajákat.Csak azért írtam ezt a tanácsot mert én évek óta ezzel élek és tudom,hogy mitől fáj így.de mindegy,akkor biztos nem ugyanaz a bajunk.
2013. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Lehet rosszul fogalmaztam! Ha a gyomromnak nem tetszik valami teljesen más jellegű a fájdalom és azt be tudom azonosítani...
2013. ápr. 20. 19:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Remélem megtalálod a megoldást a bajodra :)utolsó
2013. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok a 32. hétben és nekem kb 2 hete jelentkezett ugyanaz amit leirsz. Kellemetlen, főleg estére fáj már nagyon, szúró fájdalom. Pár napja mikor érzem ezt, akkor hátul a jobb lapockámnál is nyilal. Ezért gondolom h biztos valami idegszálat nyom a kicsi. Néha még a melltartó is kényelmetlen a fájdalom miatt
2013. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!