Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt meg a menzim,...

Egy hete volt meg a menzim, elég intenzíven véreztem 3 napig. Ma reggel a kávémat megittam és egy pillanat alatt elkapott egy erős hányinger, hánytam is. Még ilyen nem volt. Lehetek terhes attól még hogy megjött?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetsz, de ha ilyen erős a vérzés akkor nem valószínű, mert erős mensi esetén az egész nyálkahártya távozni szokott..ha nyugtalanít a dolog akkor tesztelj inkább.
2008. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ritka az hogy valakinek megjön, és mégis terhes, de nem lehetetlen. tesztelj, akkor megtudod majd a biztos választ
2008. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez igen valószinütlenek tartom.Egyetértek az elöző válaszóloval.Én is jártam már úgy,hogy hirtelen vagy talán erősebb volt a kávé és hányingerem lett vagy hánytam is töle.De ha 100%-ig biztos akarsz lenni várj pár napot és ha észlelsz tüneteket vegyél tesztet és menny el orvoshoz.
2008. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!