Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár nap mulva töltöm a 37. ,...

Pár nap mulva töltöm a 37. , eddig jol voltam, de tegnap ota hányingerem van, megy a hasam is, furcsa éles fájdalmat érzek lent, pár pillanat és elmulik, de a hányinger az nem. Volt igy vki? Normális ez? Egész éjjel nem aludtam.

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már a szülés közeledtét jelzik.

Könnyű szülést neked.

2009. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 37+2vagyok. Hányingerem sajnos nekem is van. Az egyik oldalon olvastam,h lehet összefüggésben van azzal,h kezdünk nyílogatni. Nekem mensi szerű érzéseim vannak és nagyon türelmetlen vagyok!

Könnyű szülést kívánok!

2009. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülés beindulása előtt nem egy nőnek van hányingere, hasmenése, mert a szervezet úgymond készül a szülésre, és meg akarja magát szabadítani a "feleslegtől". Van akinek emiatt pl. már nem is kell beöntést csinálni szülés előtt, mert a szervezet megoldotta maga a hasmenéssel.
2009. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem is van olyan érzésem mintha mejönne,a derekam is fáj,csak ez a hányinger ne volna.Remélem minden rendben lesz,nagyon várom már,hogy megszülessen a babám.Nektek is kivánok könnyü szülést.
2009. máj. 30. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne is mond!

Mostanaba alig eszek vmit mert mindentol hanyingerem lesz.Tegnap egesz este a wc-n ultem mert ment a hasam.

Nagyon gyakoriak a fajasaim is.Az alvasrol nem is beszelve.

Lehet h lassan a szuloszoban kotunk ki:)

Udv;37 hetes pocakos

2009. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!