Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet hülye kérdés, de...

Ez lehet hülye kérdés, de nagyon piszkál a dolog! Ha ultrahangos követésre kell mennek (középidő körül), és pont a vizsgálat előtt volt mondjuk peteéréesem, az nem veszélyezteti majd a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk épp várakoznak akkor a "kiskatonák", és akkor ott megbolygatják őket. Bocs, ha lökött a kérdés, csak...
2009. okt. 1. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is voltam, de szerintem erre nincsen hatással, hiszen a hüvelyi UH csak a hüvelybe egy picit ér be, és az UH a babának sem árta, akkor a spermáknak miért ártana, emiatt ne aggódj.
2009. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondolsz,hogy talán a várakozó "kikatonák"létszáma lecsökken egy hüvelyi uh következtében?Erre én is gondoltam,de a spermák 50perc alatt elérik a petesejtet ahol a megtermékyenyülésre keül a sor.Ha meg még nincs érett petesejt,az x kromoszómájú spermiumok napokig életképesek a női szervezetben,tehát megvárják a tüszőrepedést.A hüvelyi "bot" -ot nem nyomják be annyira,hogy megsérste őket!Nekem volt ilyen, eggyütlétünk utáni napon,és egészséges kislányom született:)Tehát ne aggódj,sem a spermáknak nem árt,sem neked,később a babának sem.Ha már nagyobb lesz a bébi,akkor már nem hüvelyi,hanem hasi uh-n figyelik meg!Amúgy meg ha lesz petérés--mert pl:a dokid azt megállapította akkor meg semmi gond,tessék hajrázni--rásegíteni:)
2009. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én abban a hónapban estem teherbe, mikor néztek UH-n 2 x is. 14. és 16. napon.!

nem zavarja, nem bántaj őket, ne aggódj!


11 hetes kismami :)

2009. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok az előző válaszlóhoz!!!!Nekem a válasza segített!Mgyek én is a 14.és a 16-ik napon!

Megkérdezhetem,hogy azért kellett visszamenned ,hogy a tüszőrepedést a dokid megézze?NEKEM IS NAGYON FONTOS LENNE,MERT BABÁT SZEETNÉNK,ÉS 8-ÁN LENNE OVUM...

2009. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nézték, hogy van-e tüszőérésem! :)

Volt dominűns tüsző, de kicsi volt még a 14. napon, ezért mentem a 16-on is! Akkor már szép érett volt, és mondta a doki hogy várhatóan aznap vagy másnap fog megrepedni! :) Tettük a dolgunk és sikerrel jártunk végre másfélév után...

2009. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!