Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm május 13 ra van...

A barátnőm május 13 ra van kiírva és naponta többször keményedik a hasa és fáj is neki úgy mint mikor menstruál csak erősebben. Mit tehetne?

Figyelt kérdés
A védőnő is észrevette de nem mondott neki semmit csak hogy még pár hetet valahogy húzzon ki!Nekem 7hós a kislányom de nálam nem fordult elő ilyen!A tanácsotokat kérném hogy mit tehetne a pihenésen kívül!
2009. márc. 22. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
az orvosának is el kéne mondani Ő majd ir fel rá gyógyszert.
2009. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én május 2-ra vagyok kiírva és hasonló panaszaim vannak.

Az orvososm magnéziumot javasolt és több fekvést.

A magnézium szedése enyhíti a panaszaimat, nálam bevált.

2009. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Én május 19-re vagyok kiírva. Nekem is annyit mondott a doki, hogy pihenjek többet és szedjek magnéziumot. Voltam már ez miatt nst-n is és ott is azt mondták, hogy normális dolog.

2009. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Április 30-ra vagyok kiírva. Nekem magnéziumot írt fel az orvosom és azt mondta, hogy sokat pihenjek. Ja, és azt ajánlotta egyek banánt, abban is sok a magnézium. Nekem bevált:)

2009. márc. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!