Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtti este majd...

Peteérés előtti este majd peteérés után 2 nappal kis vérzés, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt peteérés környékén, meg is kérdeztem a nőgyógyászomat, és elmentem rákszűrésre is, azt mondta, hogy a hormonoktól lehetett. Ha többször előfordul akkor kell vele foglalkozni. Én ebben az időben sok cickafark teát ittam és szerintem az okozhatta, leálltam vele.

Évente a rákszűrést csináltasd meg!

2013. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nemrég voltam rákszűrésen (február), az negatív. Kicsit megijedtem, mert sosem volt még ilyen. De végül is nem minden ciklus ugyanolyan. Ha köv. hónapban is lesz (vagyis azért remélem hogy nem lesz következő hónap :)) akkor utánajárok.

2013. máj. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!