Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen progeszteron értéktől...

Telifánt kérdése:

Milyen progeszteron értéktől tud beágyazódni a baba? 31napos ciklusom van. A 21. napon 8,9, a 23. napon 15, 0 és a 25napon 19,9ng/mL volt az értékem. Ezekkel van esetleg esély a megtapadásra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 31 napos a ciklusom. A 21. napon nekem 36 volt és ez az érték már megfelelt volna egy első trimeszterben lévő kismama értékének is. Ezek után nagyon-nagyon reménykedtünk, de persze baba nem volt sehol. Én valahogy egyáltalán nem úgy működök, mint a többi ember.
2013. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem a 21. napon 0.9 volt ez az érték, és néhány napja pozit teszteltem. Szerintem ne görcsölj erre, nem mindenkinél ettől függ. Az én értékeimmel kész csoda!:)
2013. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 12napos progi szintem 0.7 volt, also ertekhatar 1, a 21 napos proi szintem meg 17.4 volt also hatar 20, es tegnap reggel pozit teszteltem, raadasul nem is elso reggeli pisibol, clear blue digital-al. Az orvosom azt mondta h teherbe lehet esni alacsony progival, csak a terhesseg fejlodeset befolyasolja az elso trimeszterben. Most kaptam ra gyogyszert remelhetoleg megjon a mail-ben mama, es azt kell szednem h novelje a progiszintet h a baby rendesen tudjon fejlodni.
2013. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!