Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jön a baba? (többi lent)

Mikor jön a baba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan anyukákat kérdeznék, akik fogamzásgátlót szedtek, mielőtt gyermekük lett. 4 évig szedtem tablettát, 3 hónapja hagytam abba. Kinek mi a tapasztalata, mennyi idő múlva lett várandós? Hallottam olyat, hogy évekig sem, de olyat is, hogy a leállás után 1-2 hónapra már sikerült is.

Köszönöm a válaszokat :)


2013. máj. 15. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem, az abba hagyása utani hónapban lettem terhes
2013. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 évig szedtem, majd 4 hónap óvszeres védekezés után az 5. hónapban próbálkoztunk először és össze is jött a baba.
2013. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem,2.hónapban sikerült:)
2013. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kb. 5 évig szedtem, majd abba hagytam, mert összezavarta a ciklusomat. Utána máshogy védekeztünk, de egyszerűen lehetetlen volt kikalkulálni, mikor kellett volna jobban figyelni, mert hol 26 napra jött meg, hol 39.

Aztán Pharmatex krémmel folytattuk a védekezést. Mikor akartuk már, hogy jöjjön a baba, akkor a 3. hónapban sikerült. A kérdésedre válaszolva kb. egy évvel később jött a gyerkőc, miután leálltam a gyógyszerről, a krém után a 3. hónapban fogant. Most 26 hetes a leányzó. :)

2013. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, gratulálok Nektek! :)
2013. máj. 15. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
3 éve nem sikerül.10 évig szedtem.Természetesen a hormonokat borította fel,igaz 2 évig azt mondták teljesen jók az eredményeim.
2013. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 evig szedtem, 6 honapot ovatosak voltunk, vedekeztunk, aztan 1. honapban sikerult:D
2013. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is sokáig szedtem, de aztán abbahagytam és viszonylag gyorsan jött a bébi. 3.hónapban.

Egyik barátnőmnek több évbe telt mire helyreállt a gyógyszer után a szervezete és babája lett- de végül lett!

2013. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem, az abbahagyása utáni 6. hónapban sikerült.
2013. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!