Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már tapasztalat a "Fogamzá...

Van már tapasztalat a "Fogamzás teakeverékkel" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten egy oldalon, hogy van ez a teakeverék.

citromfű, kamillavirág, körömvirág, orbáncfű összekeverve, lefelezve, az egyik felébe cickafarkfű a másikba palástfű és ezt inni barátcserje kapszulával.


Nem tudom hogy ez jó e vagy csak szimplán igyam a cickafarkfüvet meg a palástfűvet és szedjem hozzá a barátcserjét.


De már olvastam a málnalevélről is de egy oldalon azt írják, hogy azt a terhesség végén kell inni, mert tágul tőle a méh, ami ha babát akarok nem kéne.


De azt se tudom hogy barátcserjét vegyek vagy Premens kapszulát.


teljesen tanácstalan vagyok, hogy most akkor melyiket válasszam.


segítenétek?

előre is köszönöm


2009. okt. 1. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bevált több hónap próba után igaz én mást nem szedtem mellé,elötte hormonokat szedtem.
2009. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De melyik változat? a teherbeesés tea vagy csak szimplán? barátcserjével? hány hónap után lett baba belőle?
2009. okt. 8. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!