Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki már volt terhes,...

Valaki aki már volt terhes, segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nagyon fájnak a bimbóim,ha a két ujjam közé veszem nyilaló fájdalmat érzek.Egész nap tudnék feküdni az ágyban,a hasam alja kicsit szúrkál kicsit feszülget.Akkor voltunk együtt a párommal mikor "nyákos,ragadós volt a hv-om"peteérés volt.Ez kb 05.04én volt már kb egy hete érzem a tüneteket,20án kéne h megjöjjön.szerintetek?

2013. máj. 16. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 20-án jönne meg, akkor várj addig a teszteléssel! Bár lehet, hogy már most is mutatna valamit, de valószínűleg inkább nem. A tüneteid lehetnek terhesség miatt, ha még nem tapasztaltál eddig ilyet. (nekem is ilyesmi volt, elötte soha nem éreztem hasonlót)
2013. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 4-én voltatok együtt, akkor már meg lehet kockáztatni egy tesztet. De biztos eredményre inkább néhány nap múlva számíthatsz.
2013. máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
nekem a mellem nem volt nagyon érzékeny, de a hasam szurkált , fájdogált azon a héten mikor meg kellett volna jönnie.
2013. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak várj míg meg kellene jönnie és aztán tesztelj másnap első pisiből és biztos eredményt kapsz majd.
2013. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már van 1 gyerekem, most szeretnénk tesót. Ugyanezt érzem, de én bogyókat is szedtem ebben a hónapban. 20-ára nem várom, remélem mindkettőnknek összejött!!!

Majd írd meg, ha van valami!!

2013. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még eddig semmi. A cicifájás(főleg a bimbó)nem enyhült.mensi jellegű apró görcseim vannak.fáradékony vagyok hát nem tudom.még várok majd kiderül.
2013. máj. 20. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!