Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tegnap volt...

Lehetek terhes? Tegnap volt az elso alkalom. Vedekeztunk. Nem tudom hogy lecsuszott-e vagy kilyukadt-e az ovszer. Fajt a hasam a tegnap is, meg ma is mintha. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az óvszer kilyukadt vagy lecsúszott, lehetsz terhes. Terhességi tüneteid még nem lehetnek.

Miért nem mentetek el 72 órás tablettáért ha kilyukadt/lecsúszott a gumi?


Mikorra várod a menstruációd?

2013. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban nem tudják, hogy rendeltetésszerűre sikerült e a gumihasználatuk.
2013. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hasad a párod péniszétől fájhat.Az óvszerre pedig figyeljetek oda legközelebb.Terhes vagy-e?Minden lehetséges.Elejétől a végéig rajta volt a gumi?Spermás kézzel nem nyúltatok oda?Mikor menstruáltál és mikorra várod?
2013. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegnap voltatok együtt a pároddal, és szerinted már ma vannak tüneteid? Ugye viccelsz?

No, meg azt se értem, hogy hogy lehet az, hogy nem tudjátok, hogy mi lett az óvszerrel. Mi mikor még óvszerrel védekeztünk a férjemmel, mindig megnéztük használat után, hogy nem-e lyukadt ki, vagy ilyesmi. Arról nem is beszélve, hogy ha lecsúszott volna, azt már csak észre kellett volna, hogy vegyétek, nem?

Bármitől is fáj a hasad, az nem terhesség, nyugalom! :)

2013. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Jun.4re kellene,hogy megjojjon.
2013. máj. 16. 05:41
 6/6 anonim válasza:
ha lecsúszik, azt úgyis észreveszitek. hány éves vagy?
2013. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!