Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, ha valakinek...

Mit jelent az, ha valakinek első próbálkozásra sikerül?

Figyelt kérdés
Azt, hogy csak egyszer csinálják, vagy akár többször, mielőtt kiderül, hogy lesz baba?
2013. máj. 17. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Általában azt jelenti, hogy a legelső hónapban sikerül, mikor próbálkoznak, ez alatt több szex is lehet. Nekünk speciel egyetlen egy aktus volt abban a hónapban, mégis sikerült a babó. Ilyen is van.
2013. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kislányom 1 hónapban sikerült szóval azért többször voltunk együtt . Viszont kislányom születése után gumival védekeztünk és kiszakadt elsőre terhes lettem . Nem szedtem soha fogamzásgátlót mert hizékony fajta vagyok meg sok rosszat is hallotam róla. De miuttán ez megtörtént elkezdtem fogamzásgátlót használni nuvaring hüvelygyűrűt.
2013. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt jelenti,hogy pl megjön és eldöntitek,hogy a mensi után már nem védekeztek és még abban a ciklusban sikerül is!!! Az,hogy 1x vagy többször van szex lényegtelen.
2013. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én úgy értelmezem, hogy az első hónapban összejött. nekünk is elsőre sikerült, de mi ráadásul csak egyszer is voltunk együtt:)))
2013. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát az irtó nagy szerencse!
2013. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak sikerül elsőre nem lehetetlen. Nem is olyan nagy csoda. Csak sajnos valóban vannak akiknek minden ok nélkül sokáig tart.

Nekem nem elsőre sikerült hanem harmadszorra de még mindig azt mondom ez semmi.

És igen úgy van ahogy előttem leírták. :)

2013. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet tudni. :) Nekünk a 3. hónapban sikerült a baba és egy jó kis megfázás miatt csak egyszer voltunk együtt abban a hónapban. Tipikusan jókor, jó helyen. :)
2013. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :))
2013. máj. 17. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányunk ugy sikerült,hogy abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt és akkor sikerült :)
2013. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!