Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a teszt,...

Mikor mutatja ki a teszt, hogy terhes vagyok e vagy sem?

Figyelt kérdés
Mar harom tesztet is csinaltam de meg negativ. Marciusban barnas folyasom, volt egy hettel hamarabb mint ahogy kellett volna jojjon a havim, aprilisban megjott a havim, es ebben a honapban is megjott rendesen de csak ket napot tart a rendes verzes es utanna mar alig, epp barnas veres valami. Eggyaltalan terhes vagyok? Felre ertes ne essek nem akarok terhes lenni.!
2013. máj. 17. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Szerintem kimutatta volna a teszt.
2013. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most, a májusi mezesz után (amikor már a barnázásnak is vége) lőjj el még egy tesztet. ha az is negatív, kizárt, h terhes légy. minden hónapban megjön. annak, h a megszokottnál kevesebb, ezer más oka is lehet
2013. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! ma mindenkepp veszek egy tesztet es reggel megcsinalom !!
2013. máj. 18. 09:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok !! Na a tegnap reggel csinaltam egy tesztet es az is negativ lett ,egy vonal.De holnap 17- orara kell menjek nodokihoz. Fujjjjj de utallok menni nodokihoz !!! :( Egyebkent 26 eves vagyok es mar van egy 4,5 es egy 2,5 eves kislanyom .
2013. máj. 21. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!