Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány, de jól látható 2...

Halvány, de jól látható 2 csíkos teszt?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalom!

Ciklusom 1. napja április 16 volt. (rendszertelen 30-35 naposak)Május 12-én reggel a mosdóban egy kisebb adag élénk piros vérzés jelentkezett, de semmi több azóta minimális barnázás. Azt hittem bármelyik pillanatban megjöhet, mert görcsölget a hasam. ( szinte alig érzem, de azért mégis. nem fáj) Volt egy tesztem itthon, amit ma reggel megcsináltam de csak azért, hogy el legyen használva. Tehát reggeli első vizeletből egy halvány de jól látható 2. csíkocska jelent meg. :) Azt hittem összeesem. Persze nem bírtam magammal és délután vettem egy másik tesztet, amit szintén ellőttem és nagyon halványan de csak ott van az a csík! Szerintetek beleélhetem magam? Cisztám biztos nincs, mert pénteken voltam nőgyógyásznál méhnyakrákszűrésen, aki utóbbit kizárta. Viszont ő akkor azt mondta nem vagyok terhes. Mi a véleményetek? Egy kicsit örülhetek? Nem korai, hogy kimutatja a teszt? Bocsánat a hosszú sorokért, csak valami megmagyarázhatatlan boldogságot érzek és ömlik belőlem a szó is! :)



2013. máj. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kecsegtethetlek-e...

Szintén zenész... a ciklusom első napja április 16. Nekem nem volt vérzés, viszont délután nem bírtam magammal és ellőttem egy tesztet, halovány két csík! Látható, rózsaszín, de harmatgyenge.

Elrohantam tesztért (nekem sem volt itthon másik), úgyhogy holnap reggel újra tesztelek.

Ha középidőben volt a peteérés, vagy ahhoz közel, már mutathatja a teszt.

Nagyon szurkolok neked! Egy napra lennénk kiírva. :D

2013. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok mind kettőtöknek. A halvány csík is csík. Kedves kérdező ha most halvány a csíkod természetes hogy pénteken a doki még nem látott semmit. Ma van kedd 2 nap múlva csinálj egy másikat és ha minden rendben 2 hét múlva menny dokihoz. Akkor már tutira látni fogja,ha mást nem de a petezsákot biztos.
2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kedves 1. válaszoló: Nagyon nagyon drukkolok Neked! :D Kérlek írd majd meg, hogy mennyire erősödött meg a kis csíkod!!! Nagyon bízom benne, hogy mind a kettőnké erősödik !!! Ha siker, akkor tényleg egyszerre leszünk kiírva! :D

De Te érzel valamit? Én semmi klasszikus tünetet, amit a nagy könyvek írnak! :)

Kedves 2. válaszoló: Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) Úgy lesz, ahogy mondod..... várok 2 napot a következő teszteléssel, mert előbb semmi értelme nem lenne.... Bár legszívesebben óránként csinálnék egyet.... :D De 2 pozi teszt ugye biztosan azt jelenti, hogy van ott valami/valaki??

2013. máj. 14. 20:01
 4/54 anonim ***** válasza:
Így igaz! Kettő + teszt az már tuti,főleg ha a második erősebb mint az első. Még egyszer Gratulálok nektek:))))2.voltam
2013. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. :)


Én is drukkolok neked! :D Majdnem leborultam a székről, amikor meresztettem a szemem, hogy ez most kettő, vagy csak vakegér vagyok...

Úgyhogy, vettem Clearblue digitális tesztet, meg még vagy három fajtát...hülye vagyok, tudom. :) Pedig a szomszéd és a férjem is megerősítette, hogy az két csík. Én még mindig nem merem beleélni magam.

Várom a reggelt, hogy pisilni menjek. :)

2013. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Bocsánat... szédült a fejem.

Klasszikus tüneteim nincsenek, csak annyi, hogy nincs most enyhe görcs, mint menzeszkor szokott lenni. A cicifájdalom akkor is van, úgyhogy ez nem volt mérvadó.

Amolyan semmilyen érzésem van, mintha bármelyik másik napon lennék, nem a 14.-en. Nem volt sem beágyazódásos vérzés, se semmi. Sőt, egyszer sem lett pozitív az ovulációs teszem. A fene se érti ezt! :D

2013. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

Hát lányok én is tesztelek holnap, nekem is április 16-án volt meg, hátha nekem is szerencsét hoz ez a nap! :-)

Nagyon drukkolok mindkettőtöknek! Bár szerintem a pozitív tesztek nem hazudnak, akármilyen haloványkák is! :-)

2013. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

A bölcs szóljon belőled! :D

Aztán remélem, holnap "üdv a klubban" neked is! :)

2013. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Jaj de nagyon jó lenne! Drukkolok nektek, hogy erősödjön a csíkocska! (7-es voltam)
2013. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Dehogy vagy hülye Kedves 1. :D Ilyen amikor egy nő Babár akar! :D Ha tudnád én már mennyit költöttem tesztekre!

Na, hogy sikerült a reggeli pisi ???

Én is csináltam egyet, biztos ami tuti de halványabb lett a tegnap reggelinél! :( Kicsit most elszomorodtam!

Ha halványodik az nem biztos, hogy jót jelent.

És Te, hogy állsz a teszteléssel Kedves 7-es ???

Nektek egyébként nincs megjön érzésetek?? Mert nekem a derekam is fájdogál már.

2013. máj. 15. 05:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!