Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most elvetéltem és 35...

Ha most elvetéltem és 35 felett vagyok, akkor a következő terhességemnél veszélyeztetettnek számítok és nem kell menni dolgozni?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti!
2013. máj. 19. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
A 33 feletti terhes mindenképp veszélyeztetettnek számít. Azt nem tudom, hogy munkaügyileg is- az nyilván még sok mindentől függ (pl mekkora fizikai terhelés, vegyi anyagok) (Vetélés után min félév szünet kell, míg helyreáll a rendszer)
2013. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem, miert szamitanal annak? Az meg nem igaz, h 35 felett mindenki az, en 36 voltam es vegig dolgoztam. Az abortusz semmit nem befolyasol.
2013. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.! A vetélés és az abortusz nem ugyanaz! Nekem volt egy vetélésem és amikor másodszor terhes lettem (akkor 31 éves voltam), az orvosom javasolta hogy veszélyeztetett terhesként táppénzre vesz, legalább az elején. Mivel ülő, irodai munkát végeztem mondtam hogy inkább dolgoznék, így nem mentem táppénzre.
2013. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok, bocs, felreolvastam. Veteles utan sem vagy alapbol veszelyeztetett amugy!!!!!!!!!!
2013. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!