Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofordulhat, hogy terhes...

Elofordulhat, hogy terhes vagyok, vagy eselytelen?

Figyelt kérdés

A menzesem 1 hete mult el, hetfon csinaltam egy tesztet, de negativ lett.


Azert teszteltem, mert amikor elkezdtem szedni a fogamzasgatlot kb 1 honapja, 5 nap utan szeretkeztunk a parommal vedekezes nelkul. A nogyogyasz szerint 7 nap utan ved a tabletta,de sikerult ezt az idot nem megvarni... 1 alkalom volt, de ugy ereztem biztos ami biztos alapon, tesztelek, akkor is ha megjon. mensi elott is csinaltam 1 tesztet es utana is, mindketto negativ lett. De 3 napja barna, folyasom van, ma pedig mar narancssarga szeru "verzes" is tarsult hozza. Kozben ugyanolyan erzesem van, mint mikor a kisfiammal teherbeestem. Nagyon faj a hasam, a fejem es szurkal is a hasam alja. ugyanigy indult a kisfiammal is, akkor gyomorrontasnak hittem. (2-3 havonta menstrualtam, de vele nem is szedtem gyogyszert).


Kicsit ertelmetlenre sikeredett... Az a lenyeg h kb vasarnap mult el a menzesem, hetfo nega lett a teszt es csutortok ota barnazok, ma meg mar narancsargas verzesem is van. Volt vki hasonlo helyzetben? Koszonom elore is.


2013. máj. 19. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A menstruációd megjött, a teszt nega. Mi a kérdés?
2013. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem inkább a gyógyszer zavart be a vérzésedbe, de ha meg akarsz nyugodni akkor tesztelj pár nap múlva újra. Amúgy van olyan gyógyszer ami 1 hét után véd? Én amit anno kaptam annak 1 hónap várakozási ideje volt.

2013. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is csak a gyógyszer zavart be
2020. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!