Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofordulhat, hogy gyogyszert...

Elofordulhat, hogy gyogyszert szedek, megjott, de megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
altalaban nem szoktam erzekeny lenni menses elott, csak legfeljebb ingerlekeny, par orat kesett, pedig minden 28. napon nyolc korul szokott megjonni.most 14kor, es ma, a masodik napon nem pirosodott be, mint szokott, ugyanolyan barnas, mint tegnap volt.
2008. szept. 6. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak barnás, akkor még nem jött meg rendesen. Várd meg a holnapot, és ha még mindig nem jön meg, akkor ha elmúlt a barnázás, biztoságképp tesztelj! Nagyon kicsit az esélyed, hogy gyógyszer mellett babás legyél, de sajna nem kizárt! Ne stresszeld magad, mert az csak késleltetheti a mensidet! Tudom, rosszul hangzik, de várnod kell!
2008. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen kicsi az esélye, de nem lehetetlen. Orvos többet tud mondani.
2008. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!