Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Megszakításos" "védekezés"-né...

"Megszakításos" "védekezés"-nél, ha a párom miután elment, törölt rajta egyet utána visszatette és mégegyszer szeretkeztünk, az olyan, mintha egyáltalán nem is védekeztünk volna?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
pontosan,ahogy mondod,illetve írod
2013. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan. A húgycsöve tele volt spermával.
2013. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen... Egy orvos válaszol fórumon azt írta a szakorvos, hogy a megszakítás nem jó védekezés, de ha mégis ezt választja valaki akkor a férfi pisiljen egy kiadósat szeretkezés előtt, hogy a húgycsőben lévő sperma kitisztuljon, illetve ne húzza a végéig a dolgot, hanem mondjuk fél ideig, nehogy baleset legyen.
2013. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A nyavalyába. Ráadásul pont a peteérés napján történt..... Ha 29.-en kellene majd megjönnie, de nekem most van "mindjárt megjön" érzésem, az lehet gyanus? Vagy csak később kell ennek jelentkeznie adott esetben? Kb. egy hete történt a dolog.
2013. máj. 20. 19:33
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Ki tudja... Ne szexelj ha ennyire tudatlan vagy. Teherbe lehet esni. De ezt te is tudhatnád
2013. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi. Már van egy babám.
2013. máj. 20. 19:54
 7/24 anonim ***** válasza:
Fogadjunk,h az a baba is így fogant... :)))
2013. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:) nem kérlek, amaz gyógyszer mellett. Olyan termékeny vagyok, hogy ha csak rám néz egy férfi, teherbe esek......... :-/
2013. máj. 20. 20:21
 9/24 A kérdező kommentje:

..... vagyis gondolom számíthatok rá hogy ha bogyó mellett megfogant egy baba, akkor "minden nélkül".......

De.... EZ AKKOR MOST TÉNYLEG KB. MINDEN NÉLKÜL VOLT?????

Olyan gyorsan történt, igazából fel se nagyon fogtam, hogy mit csinált.

2013. máj. 20. 20:25
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek a babát minek veszi ki? Ha meg nem, akkor védekezhetnétek, ha ilyen termékeny vagy. Én is ilyen vagyok, még a szél is beporoz, így az első baba után "kézzel-lábbal" védekezünk. :)
2013. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!