Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel jó ideje próbálunk...

A férjemmel jó ideje próbálunk összehozni egy babát de nem jön össze egyszer már elvetéltem nem vagyok idös 28 éves minden rendben van az egézségemmel akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
amikor elvetéltem utána hónapokig nem voltam képes lefeküdni a férjemmel ez egy kcisit megviselte a kapcsolatunkat de most már eltelt 4 hónap a vetélés után élk neki életet de a terhesség nem meg...
2009. okt. 3. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Szia!


Az hogy túlparázod a dolgot. Ha nincs semmi bajod, akkor előbb-utóbb lesz baba. (mellesleg az "idős" relatív. Van aki már 22 évesen szül.Plusz ajánlanám a vesszők intenzív használatát)

2009. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Türelem...

Egy vetélés után eleve 2-3 hónap pihenést ajánlanak az orvosok, addig nem is biztos, hogy a szervezeted fel lenne készülve egy újabb terhességre. Nincs miért aggódnod. Élvezzétek, hogy nem ment rá a kapcsolatotok, aztán majd jön a baba is. Kívánom, hogy minél hamarabb.

2009. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ne aggodj meg nem telt el sok ido,nekem is volt egy vetelesem az orvos azt mondta 4-5 honapig semmi esetre se probalkozzunk mert a meh gyenge.ez az ido arra kell hogy a meh erosodjon.remelem szedsz gyogyszert,vitaminokat!
2009. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szedek vbitamit direkt méh erősitő gyógyszereket és várom az eredményt... köszönöm a kommenteket
2009. okt. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!