Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első clostys hónapom,...

Ez az első clostys hónapom, és a lényeg hogy nektek sikerült az első hónapban összehozni a babat? Mit érzett peteéréskor? Mi a véleményetek a clostyrol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 09:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Szia!Hát nekem nem jött össze az első hónap,most tartok a második hónapnál (még van 3 szemem)!Sokkal intenzívebben éreztem a peteérés,már-már azt hittem petefészek gyulladásom van!Ahogy léptem éreztem,hogy helyzet van!És full pozitív ovu tesztem is volt..mégsem sikerült..!

Véleményem:Biztos,hogy jó,mert nem egy nőnek sikerült már teherbe esni tőle,hát Én kivétel vagyok eddig..!Bízom benne!!!!!!

2011. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Sajnálom hogy az első hónapban nem jött össze!Majd most, nagyon szurkolok neked!!!
2011. febr. 17. 10:42
 3/49 anonim ***** válasza:
szia, nekem is ez az első hónapom :) hol tartassz?
2011. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Én tegnap szedtem be az utolsót.5 napig 2x1,majd 16. naptól duphaston.te hol jársz??Szedsz még valamit?Hőmérőzöl vagy ovutesztelsz?Olyab jó hogy valakivel izgulhatok.Nagyon szurkolok neked!!!
2011. febr. 17. 11:11
 5/49 anonim ***** válasza:
:))) én is tegnap vettem be az utolsót :) 5 napig 2X1 :)) nagyon együtt izgulhatunk akkor. én nem kaptam duphastont és semmi mást sem, hőmérőzök és vasárnap kezdek ovutesztelni a 11.napon, hétőn pedig UH. nagyon izgulok és drukkolok Neked :)
2011. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó.Majd megírod hogy mit látott a doki az uh-n?Majd egyeztessünk hogy ki mit érez.Megy a drukk!!
2011. febr. 17. 11:43
 7/49 anonim válasza:
100%

Szia!


én két hónapig szedtem, de úgy hogy rendesen volt peteérésem!néztuk uh-val mikor kell pontosan(persze nem csak akkor csináltuk hanem amkor jól esett) de így sem jött össze a baba!ebben a hónapban nem szedtem mert úgy volt hogy lesz egy méhátfúvásom ha akarom és mondta a doki, hogy hagyjuk így ki!viszont így is volt pé csak korábban kb 2-3 nappal!de most meg nem akar rendesen megjönni már ez a 7.napom, hogy vérezgetek de nem rendesen(ráadásul tegnap görcsöltem is nagyon)

Mondta a doki, hogy így is összejöhet ha nem szedtem semmit spontán, ráadásul két egyforma méretű petét látott!!!úgyhogy kitartás és reméljük neked összejön az első vagy második hónapban :D

2011. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
megírom persze :) Neked nem kell UHra menni?
2011. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
2-2.5múlva lettem terhes a clostyval
2011. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt az első clostys hónapom + tüszőrepesztés + inszem. Hétfőre nem várom, majd megírom mi lett!
2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!