Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes 3 naposan nem látszik...

Kindi kérdése:

4 hetes 3 naposan nem látszik semmi a hüvelyi ultrahangon, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kétszer is pozitívat teszteltem és rohantam a dokihoz aki hüvelyi ultrahanggal megvizsgált, de azt mondta semmi nem látszik, szerinte nem vagyok terhes. Visszarendelt két hét múlva.


Én úgy gondolom a ciklusom 12. napján eshettem teherbe (ált. 28-30 napos), szerintetek lehetséges hogy lehetséges hogy a doki semmit sem látott a készüléken? Ilyenkor sokan azt írják hogy a petezsák már látszik, vagy normális ha csak később?


Azóta sem jött meg és érzem hogy babás vagyok....



2013. máj. 21. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem mesterséges megtermékenyítés után 5+0-ra hívott vissza az orvos uh-ra és még ezen is csodálkozott az asszisztens, hogy miért kell ilyen korán, még nem fog látszani semmi. (Végül látszott már a petezsák.) A 4+3 az nagyon korai.
2013. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt utána tudsz olvasni!


[link]

2013. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
szerintem butaság ilyen kora terhességnél UH-ozni, én ugyanekkor voltam (barnázás miatt), eszébe se jutott, kézzel megvizsgált, talált egy kis megvastagodást, és azt mondta, ez bármi lehet. majd visszarendelt. gondolom téged is, akkor meg kiderül:)
2013. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Lealázó megnagyobbodott méhet, felritkulást kellett volna látnia, ha terhes lennél, vay lenne ott valami kezdemény...


De ha te úgy érzed terhes vagy, annak ellenére hogy nincs ott semmi, akkor biztos úgy van....

2013. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy még nem látott semmit.

Általában a petezsák inkább öt hetesen, szívhang a hatodik héten látható először. Korán mentél.

Addig se terheld túl magad, szedd a folsavat/vitamint, két hét múlva pedig irány újra a doki.

2013. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor megvastagodott nyálkahártya és felritkulás látszik, semmi más. Korai nagyon. Épp, hogy kimaradt a menzesz, valakinek még nem is pozi a teszt ilyenkor, ha később fogant. 7 hetesen menj, akkor tuti látható lesz már.
2013. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Már alig várom a következő ultrahangot! Azért is csodálkoztam hogy nem látszott semmi, mert tuti nem a ciklus végén estem teherbe, mivel a már a teszt is egyértelműen kimutatta és ahhoz legalább egy hét de inkább 12 nap kell a fogamzás után!


Igazából nem tervezett baba volt és elég furi körülmények között fogant, úgy látszik nagyon akart lenni! :-)

Előtte két nappal gyógyszerészeti hüvelygolyóval fertőtlenítettem a hüvelyem (nem fogamzásgátlás céljára csak néha használni szoktam eü okokból) ráadásul aktus után kimostam magam nagyjából zuhanyzás közben...Ez volt az egyetlen alkalom amikor párom elment bennem, egyébként mindig gumival vagy kiszállással védekeztünk, szóval nem hiszem hogy akkor estem volna teherbe. (Már gondolkodtunk rajta hogy elkezdjük a babaprojektet ezért nem szedtem fogigátlót)


Mindenesetre így is nagyon nagyon örülünk a picinek!!!

2013. máj. 21. 10:27
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

4 hét 3 naposan sokan még nem is tudják,hogy terhesek,nem hogy látszódjon is a baba.

5. héten szokták látni a petezsákot,és a 6. héten kezd el a baba szíve verni.Azt szokták mondani a 6-7.hét előtt nem kell orvoshoz menni.

2013. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valahogy megéreztem hogy az vagyok. Játékboltban voltam a lányommal és fura módon vonzott a bébiosztály...egyből rohantam a patikába és megvettem az első tesztem ami pozitív lett!!! Persze a mensim is késett már pár napot de éreztem hogy valami van...
2013. máj. 21. 10:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4+4 hetesen voltan dokinál. Megvastagodott nyálkahártyát,felritkulást és 2 mm-es petezsák látszódott.
2013. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!