Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló melletti gondok....

Babybogyo1987 kérdése:

Fogamzásgátló melletti gondok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a Tri-regol fogamzásgátló gyógyszert.Pénteken vettem be az utolsó gyógyszert.Tegnap ugy vettem észre hogy megjött volt egy kis vérzésem de csak szinte egy pöty.Estére már nem volt semmi és ma sem.Volt már valakinek ilyen.Régen ugyan ezt a gyógyszert szedtem és sose volt ilyen napra pontosan 3-dik napon megjött.
2013. máj. 21. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem,nekem nem volt ilyen.Mindig a 4.napon megjött rendesen és 3-4 napig tartott.Lehet már nem bírja a szervezeted.Mert ugye változol.Menj orvoshoz.
2013. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Várok még pár napot és ha nem jön meg tesztelek egyet és ha negatív doki.Csak érdeklődtem volt-e valakinek hasonló.
2013. máj. 21. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
A második keresztfiam Tri-regol mellett született:-)Amúgy ha baba az baj?
2013. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát még annyira nem szeretnénk,de nem lenne gond sem.10nap után nem védekeztünk.
2013. máj. 21. 13:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megjött.Bár tegnap is azt hittem és még se.Kíváncsi leszek.
2013. máj. 21. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem várd meg ezt a hetet és jövő héten doki ha semmire nem jutsz!:-)
2013. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát most megjött nem vészesen ugy hogy szerintem csak késett egy kicsit.Remélem jövő hónapban nem lesz semmi gáz.Köszönöm a kommenteket!
2013. máj. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!