Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe? Pont ma kéne még...

Hőgörbe? Pont ma kéne még együtt lenni, ha jól gondolom, de sajnos nem fog összejönni, attól még lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 22. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod,már tegnap meg volt az ovulációd.Szóval az előtte való napi együttlét pont jó lehetett.Sok szerencsét.
2013. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam a pozi ovu teszttől 24-36 óra múlva van ovuláció. Amúgy köszi a választ!
2013. máj. 22. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha már felmegy a hő, az azt jelenti, hogy megvolt az ovulációd. Tök mindegy, mit mutat az ovu teszt, a hő sokkal mérvadóbb!!!!

Tegnap megvolt az ovulációd és jókor voltatok együtt!

Simán lehet belőle baba!!!!!!

2013. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet baba, ha nem voltatok naponta 2 naponta együtt! Itt vagyok én példának!


Mutatom a februári görbémet!


[link]


Most már 15+3 hetes a pocaklakó! :D


Drukkolok!

2013. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az 1.válaszoló vagyok.Teljes mértékben a 4-es válaszolóval értek egyet.Persze a hődnek most már fent is kell maradnia ahhoz hogy azt lehesen mondani hogy tegnap megvolt az ovud.Én is a hőnek hinnék nem a tesztnek.
2013. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Te Hitetlen, nem kell minden "idióta" kérdésre válaszolnod! Ma éppen a havi 1 nap szabimat töltöm.

Amúgy ha értenél kicsit is a dologhoz akkor látnád, hogy 19-20-án együtt voltunk!

De minek is tépem a szám! Gondolj amit akarsz, ez az oldal meg elméletileg azért van, hogy bármilyen hülyeség eszébe jut az embernek meg tudja kérdezni!!

2013. máj. 22. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugi, jókor voltatok együtt és ha holnap is fent lesz a hőd, akkor bizony tegnap megvolt az ovud és nagy esély van a babára :)
2013. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező jelentsd!

Nem baj hogyha nem tudtok együtt lenni hisz akár 3 nappal is elötte siekrülhet :)

2013. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 22. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
a spermiumok simán elélnek 72 órát, de van, hogy 5 napot is. Szóval még így is esélyesek vagytok.
2013. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!