Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozítív vagy negatív?...

Ez most pozítív vagy negatív? Nem tudok dönteni :S

Figyelt kérdés

1. [link]

negatívja:

[link]


2. [link]


negatívja:


[link]


Görbém:

[link]


Ma krémes folyásom van!


2013. máj. 22. 13:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Vegyél patikában egy normális tesztet,mert ez értékelhetetlen...
2013. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést!


A fotók alapján a teszt működött, mert megjelent rajta a kontroll csík, de az eredmény negatív.


Minden jót,


Ezt a választ kaptam!

2013. máj. 23. 09:48
 33/38 anonim ***** válasza:
:(
2013. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Láttunk azért már itt is több száz tesztet, nem így néz ki se a pozitív, sem a negatív. Nem érdemes netről rendelni, pont ezért. Az eladó meg nyilván nem fogja azt mondani, hogy hát szar teszteket adott el. Csinálj egy rendeset! :)
2013. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek pont ilyen lett pont ez a fajta tesztje! És 6 hetes terhes! Úgyhogy amég nem jön meg nem adom fel! Holnap vagy jővőhéten tesztelek egy másik fajtával! Ez meg megy a kukába!
2013. máj. 23. 10:14
 36/38 anonim ***** válasza:
Azért ne dobd ki, mert szerintem ha terhes vagy, jó lenne megtartani, hogy ez volt az első jele :)
2013. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki szerintem se!! Ha tudsz ma még szaladj le a patikába vagy dm-be vagy rossmanba és vegyél ott tesztet,én ajánlom neked a dm-es tesztet az x-epilt,abban kettő van és olcsó is!!
2013. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Szandy89 ***** válasza:
na? teszteltél azóta???
2013. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!