Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e esély arra, hogy a...

Van-e esély arra, hogy a Norcolut szedése mellett sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Én is ezt szedem napi 2x1 szemet 10 napig. Te mire szeded?
2013. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia ! Én ma kezdtem el szedni,4*1 szemet szedek 5 napig . utána 10 napon belül meg kell jönnie a menzesznek.

Ha mégsem,akkor irány vissza a doki .

Én azért szedem mert nem akart megjönni már majdnem 4 hónapja .

De közben babát is szeretnénk már régóta,ezért reménykedem hogy így sikerül hamarabb .

Olvastam már negatív és pozitív fórumokat is .

Te mire szeded ? Babaprojekten is rajta vagytok ? :)

2013. máj. 22. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Én menzesz előtti pecsételésre kaptam. Az meg azért van mert 7 évig szedtem fogamzásgátlót és nagyon el vékonyította a méhnyálkahártyámat. Igen mi is babát szeretnénk.
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Sok sikert a babához !!!! ;) :)

2013. máj. 23. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Tudom hogy régi kérdés, de hogyan alkalmaztátok a norcolutot? Egy éve szeretnénk babát, nem egyforma a ciklusom ezért gondoltam beszedem én is csak nem tudom az alkalmazás módját!
2014. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!