Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megérzitek az ovulációt?

Ti megérzitek az ovulációt?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit éreztek ilyenkor?

Én meg szoktam érezni, általában azon az oldalon görcsölget, néhány órát tart aztán, mintha elfújták volna.Ez lenne az igaz?


2013. máj. 23. 08:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint azon az oldalon, ahonnan a petesejt kilökődik.
2013. máj. 23. 08:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt szoktam érezni, elég kellemetlen.
2013. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló, plusz még nagyon erős folyásom van
2013. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem napokig szinte fáj a petefészkem. Gondolom azt érzem ahogy növöget a petesejt és nagyon erős tojásfehérjeszerű folyásom van azokon a napokon. 3-4 napig tart ez nálam.
2013. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam nincs fájdalom, csak több napig tartó tojásfehérjés nyák.
2013. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ovu előtt 2-3 nappal elkezd fájni a hasam, görcsöl, szúr, egyre jobban... nem mindig azon az oldalon!!!! Vicces :-)

Aztán onnan tudom hogy megrepedtem, hogy egyszer csak azt veszem észre, hogy már nem fáj a hasam. Ovu tesztelek is, néha van UH-s cikluskövetésem, és nézam a PG53-mat, bár az nem mindíg páfrányos, akkor sem ha Uh-n látszik hogy megrepedtem.

2013. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!