Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje?! Volt akinek...

Barátcserje?! Volt akinek késleltette az ovulációt?! 2. hónapja szedem, és most valamiért nincs peteérésem, Elképzelhető hogy ettől?

Figyelt kérdés
Január 1-én volt meg utoljára, lassan február, jönnie kellene a következő mensinek, de peteérés még sehol sincs. Hőmérőzöm, és a hőm még mindig az alapon van.. :( Régóta tervezett baba lenne, és már csak ebben bíztam. Dokinál már voltam.

2013. jan. 27. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elötte volt? A barátcserjét nem szabad bárkinek szedni van akinek árt.
2013. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, előtte volt. És még a múlt hónapban is, csak most nem akar lenni valamiért. Viszont rendszertelen volt a ciklusom, azért is kezdtem el szedni.
2013. jan. 28. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem előfordulhat, hogy ettől, de nem tudok pontos választ adni. Mi fél éve próbálkozunk babával. Nekem is rendszertelen a ciklusom 28-31 váltakozva, ezért is gondoltam, hogy én is kipróbálok valamit (barátcserje vagy cickafark és palástfű tea). Viszont annyi a tiédhez hasonló dolgot olvastam, érvek és ellenérvek, hogy nem tudom igazából használna-e vagy ártana bármelyik is.

Az előbb pont egy oldalon azt olvastam, hogy barátcserjét baba-projekt alatt ne...de akkor hogy segíti elő, hogy legyen bébi, ha közben nem próbálkozhatunk?

[link]


és a doki mit mondott? remélem hamar rendbe jössz, drukkolok

2013. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazándiból a doki még csak hormonokat nézett, amik teljesen jók voltak. Peteérés+ tüszőrepedésem van, már csak az átjárhatósági maradt, ami így elsőre bibi lehet. Párom is volt vizsgálaton. Nem tökéletes, de nála nincs baj. Most E-és C Vitamint szedek csak. A b.cserjét hanyagolom inkább. Nektek első baba lenne?
2013. jan. 28. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem rendszeresek a ciklusaid. Megtudod írni a hormonjaid? Terheléses cukor és inzulin vizsgálat volt?
2013. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!