Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudok tenni, hogy konnyen...

Mit tudok tenni, hogy konnyen teherbe essem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
szexelj ;)
2013. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be.... A Gynex cseppet sokan dicsérik ;)
2013. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmit. Ha egészséges vagy nem lesz gond, ha van gond akkor sajnos ezektől a csodaszerektől ritkán van siker, komolyabb segytség kell. Ha most kezdetek bele és rendben vana ciklusod nincs más tennivalód mint együtt lenni. Vitamint esetleg el kezdhetsz szedni.
2013. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát van akinél bejön, h csak szexlenek és baba lesz belőle. Nekünk a férjemmel semmi bajunk, nálam most vannak a kivizsgálások, eddig minden eredményem tökéletes, káros szenvedélyünk nincs, egészséges ételeket eszünk, nem vagyunk elhízottak, és 11 hónapja nem jön össze a baba.
2013. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és gőzöm nincs, mit tehetnék, mert vitaminokat, folsavat szedek, teáznom nem kell, mert jók a hormoneredményeim, van peteérésem, gyertyában vagyok szex után, stb. szóval én aztán minden baromságot bevetettem már, de semmi.
2013. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
terheléses inzulin viszgálat is volt? Manapság azt is muszáj kizárni mert ez a leggyakoribb meddőségi ok.
2013. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tudom , hogy ez nagy közhely , de Mi is tavaly szeptember óta próbálkoztunk a tesóval semmi nem vált be (figyeltem a peteérést, gyertya sex után.......) , aztána múlt hónap elég stresszes volt ,eszembe se jutott figyelni magam , kedd reggel viszont bevillant, hogy te jó ég, már múlt héten meg kellett volna jönnie, szerda reggel pozitív volt a teszt ;)
2013. máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!