Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamak! Van koztetek...

Kedves Kismamak! Van koztetek olyan, akinek rovid, gyenge mensijei voltak (kb.2 nap) es megis teherbe esett konnyen?

Figyelt kérdés
Ez vekony mehnyalkahartyara utal, vagy semmi koze hozza?
2010. jan. 21. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs köze hozzá, nekem is így volt a kezdetektől mégis összejött a baba (10 hónap után), hogy lekopogjam a terhesség is zavartalan. Ja a méhem is kisebb volt valamivel az átlagosnál.

Ne aggódj!

35 hetes km

2010. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is azt olvastam, hogy az vékony méhnylkahártyát jelenthet, ennek ellenére a tabi abbahagyása után a 2. hónapban összejött a baba, pedig igazából még csak későbbre terveztük, és csak 1-szer nem védekeztünk. Nem volt gond se a megtapadással, sem mással eddig.

30 hetes km

2010. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kb.2-3 nap a mensi és nem túl erős, volt, hogy 1,5 nap volt és elég volt akár tisztasági is. Ez a babánál nem volt gond. Kiderület a problémám 1 hónapig szedtem rá gyógyszert ez idő alatt is ugyan ilyen volt a mensim erőssége és összejött a baba.

2010. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ui: inzulin rezisztencia volt a problémám
2010. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is csak 1-2 napos volt a mensim és tök gyenge és amikor elterveztük, hogy babát szeretnénk, kiszámoltam a peteérésem, aznap "megerőszakoltam" a párom...és már terhes is voltam :-)
2010. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 nap volt, 3. nap már csak kis "maszat" volt, ráadásul nekem endometriózisom van, kb 3 hónap alatt estem teherbe. 20 hetes ikres km
2010. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!:-) Olyan jo hallani, hogy masoknak is ilyen volt a mensijuk, es megis terhesek!!!Mert mar el voltam keseredve megint, mert a multkori mensim 1 napos volt,kozepes verzessel, es a masodik nap csak delelott volt egy kicsit, de foleg barnas! Amugy meg varom a tovabbi valaszokat...csak irjatok minel tobben!!:-) :-)Es amugy kozuletek valakinek mertek a mehnyalkahartya vastagsagat? Eleg vastag volt??
2010. jan. 22. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem korábban mérték amikor UH csinált a doki, és mindig megfelelő vastagságú volt függetlenül attól, hogy nagyon kevés volt a mensim. Ezzel nem volt gond, a mostani orvosm se mondta hogy a vastagsággal lenne gond, nem is volt.


harmadik válaszoló 15 hetes km

2010. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!