Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek segített a méhpempő...

Van akinek segített a méhpempő? Melyik fajta?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk rajta a kistesó ügyön.de nem akar jönni.gondoltam kipróbálom
2013. máj. 23. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első babnkra 3 évet vártunk, abban a hónapban lettem terhes, mikor mit veszíthetek alapon elkezdtem enni a méhpempőt.

Most, a második babánál rögtön elkezdtem enni, és az első hónapban összejött a tesó.


Rendes, méhészboltban vett méhpempőről van szó, mindkétszer 10 gramm fogyott el. De készülj fel, az íze valami borzalmas...


10 hkm

2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál képet küldeni arról a fajtáról amit te ettél?amúgy sok helyen olvastam arról hogy nagyon rossz az íze.de a babáért mindent megteszek.neked gratulálok a kicsihez és jó egészséget kívánok nektek :)
2013. máj. 23. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen, mint ez, csak az enyém értelemszerűen nem Tamási. :)


[link]

2013. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 2 hónap próbálkozás után gondoltam úgy, hogy elkezdem enni a méhpempőt, biztos ami biztos alapon, hátha hamarabb összejön a bébi. A párom 1 hónapot én pedig 1,5-2 hónapot ettem és nem tudom, hogy a méhpempőtől-e ( bár én úgy gondolom igen) összejött a baba. :-) Szerintem érdemes kipróbálni bár az íze tényleg nagyon rossz, de meg lehet szokni..Bármelyik jó lehet én a Dydex félét ettem. 20hkm
2013. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!