Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a hátam, feszül a hasam...

Fáj a hátam, feszül a hasam alja, undorodom szagoktól. A mellem nem feszül és hányingerem sincs. Lassan (5nap) meg kéne jönnie. Lehet hogy attól van? Annyira szeretnék babát de nem jön össze, remélem nem beszélem be magamnak? Elég hipohonder vagyok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja késik, miért nem veszel tesztet!?
2013. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5 nap múlva kéne megjönnie neki.
2013. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem késik, 5 nap múlva kell megjönnie
2013. máj. 23. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek a tünetek ugyanannyira lehet a terhességtől is mint a menstruációtól is. Ilyenkor általában még nem nagyon vannak tünetek. Pár nap múlva csinálj egy tesztet ha nem jön meg.
2013. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korán a szagokat még csak beképzeled akkor is, ha sikerült. Nagy jó indulattal vagy akkor "három hetes" legalább is így számítják, az utolsó havi első napjától, de nyilván nem aznap estél teherbe, hanem később,

magyarul ha valami van, esetleg épp beágyazódás van, ott még ilyen extra tünet nincsen.


Majd öt nap múlva, ha nem jön meg, csinálsz egy tesztet és kiderül.

2013. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!