Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tortent ilyenkor? 8 darab...

Mi tortent ilyenkor? 8 darab halvany pozitiv

Figyelt kérdés
szoval roviden..ugy jartam hogy menszi elott 3 nappal teszteltem es halvany pozitiv lett,utana pedig meg el lottem meg 7 tesztet 10-es erossegu volt mind valami BB TESZT,aztan amikor meg probaltam masfajta tesztet is azok mar tok negativak voltak,es ra mas napra megent egy 10-es erossegit ami ugyan csak halvany de jol kiveteheto poztitiv volt...es utana meg megjott rendesen 2 nep kesessel...szerintetek mi volt ez?
2013. máj. 23. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Húha, hát "tesztelős kedvű" vagy, meg kell hagyni, én a három gyerekemmel is csak fele ennyi tesztet lőttem el...

De ezt leszámítva esélyes, hogy volt egy baba, aki nem tudott megtapadni.

Nekem is volt ilyen egyszer (nem teszteltem, csak láttam távozni a szikhólyagot...), meg szerintem sokakkal előfordul, csak nem tesztelnek még, vagy egyáltalán észre sem veszik.


Nem tudom mióta próbálkoztok, de ha ismétlődik az ilyesmi, akkor érdemes kivizsgáltatni magad, ha meg már túl vagytok az egy éven, akkor amúgy is.


Mihamarabbi babásodást Neked!

2013. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biokémiai terhességre tippelnék, azaz létrejön a terhesség, de nagyon korai fázisban elhal. Nekem volt ilyen, akkor volt, hogy nem erősödtek a tesztek, aztán megjött. A jó hír az, hogy vmiért a biokémiai terhesség utáni hónapban sokkal könnyebben szokott sikerülni újra teherbe esni, az én következő hónapom "eredménye" a szomszéd szobában szundít :)
2013. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon korai vetélés :( Próbált beágyazódni, de nem sikerült, vagy egyszerűen nem lett volna életképes a baba és ezért megszakadt a terhesség. Sajnálom. Sokszor előfordul, csak általában nem is tudnak róla az emberek. Ezért érdemes kivárni a nem várt napját legalább, hogy ne izguljon az ember ezen is.
2013. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem teszteltem, csak láttam távozni a szikhólyagot..."



Komolyan? Én frászt kapnék az tuti. Hogy ismerted föl?

2013. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!