Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, régebben...

25 hetes vagyok, régebben letört a tömött fogamból egy darab, amit most már pár napja kezd rángatni az ideg nagyon kellemetlen. Gondolom ilyenkor nem csinálnak idegelést, a foghúzásnál van valamilyen fájdalom csillapító ami nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is letört egy darab a fogamból, amikor terhes voltam, az is tömött volt, de nekem betömték. Érzéstelenítés nélkül, mert nem lehet injekciót adni, ha adnának, akkor sem hatna. Mamám mesélte, hogy amikor ő volt terhes, neki adtak lidokain injekciót fogászaton, mert a doki nem vette észre (!), hogy terhes (35 hétet), és ugyan úgy érzett mindent, mintha nem kapott volna.

Inkább tömjék be, mint kihúzzák, fájni így is úgy is fog, de ezért ne legyen egy foggal kevesebb.

2008. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most járok fogorvoshoz.Sajna nagyon elkezdtek romlani a fogaim. Adnak fájdalom csillapitót és nem árt a babának. Azt mondta a doki,hogy kimondottan kismamáknak van. Nekem már,húztak, tömtek,gyökérkezeltek eddig. Egyik sem fájt.

Jobb ha elmész minnél hamarabb,nehogy belobbanjon.Mert az nagyon tud fájni.


22 hetes kismama

2008. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is rendszeresen jártam fogorvoshoz idegelhet is fájdalomcsilapitót is kaphatsz ne aggódj menjél orvoshoz! 38hetes kismama
2008. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!