Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív a tesztem...

Pozitív vagy negatív a tesztem a nem várt előtt egy héttel? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ma reggeli pisiből :)


2013. máj. 23. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

látszik a 2. csík. 2 nap múlva sokkal erősebb lesz!

Gratulálok :)

2013. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon halovány, de pozitív:)

Gratulálok halkan:)

22hkm

2013. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Remélem napról napra erősödni fog.
2013. máj. 23. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Én nem látok második csíkot, és ha nem történt korai peteérés, akkor még igencsak korai a tesztelés. Még egy hetet kéne várnod, mert ha nem csalnak biológiai ismereteim, kb. mostanság kezdődne el csak a beágyazódás. Így ha sikeres is a hónap, még távolról sem lehet annyi hormon a szervezetedben, hogy azt kimutassa egy teszt. Persze, tesztelhetsz a nemvárt előtt is, akár minden nap, de szerintem, csak a pénzed dobod ki a tesztekre, mert az esedékes menses előtt is csak 1-2 nappal lehet már sejthető eredményt kapni. (Persze, vannak, akiknek előbb kimutatja... de ne azt vedd alapul, hogy te is kivétel leszel)

Én személy szerint azt mondom, várd meg, míg késik (az már eleve jó jel) és aznap, vagy másnap tesztelj! Akkor már nagyon valószínű, hogy biztos eredményt kapsz.

2013. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami van ott!! Drukkolok!! :))
2013. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is látom a második halvány csíkot, főleg kinagyítva! Gratulálok!
2013. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát , nekem ez negatív , de lehet én nem szugerálom eléggé a képet.... Viszont a tesztelés is nagyon korai volt, szorítok, hogy a következőn már jól látható legyen
2013. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem látok két csíkot, de csatlakozom ahhoz, aki korainak tartotta a tesztelést! Azért persze drukkolok!
2013. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első ránézésre negatívat mondtam volna, de kinagyítva látszik, hogy van ott 2.csík is. Szerintem ismételd meg a nem várt előtt 1-2 nappal!:-) Nekem akkor már erősen látszott. Szurkolok!! ;-)
2013. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!