Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Elvileg múlt...

Lehetek terhes? Elvileg múlt héten hétfőn volt tüszőrepedésem, voltam ezen a héten orvosnál, azt mondta reménykedhetek, mert szerinte összejött.

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy egy hét után látja, hogy terhes vagyok-e? Jövőhéten kell visszamennem, akkor már tud biztosat mondani? Ha összejött a baba, akkor a 3. hét körül mozoghatok. Gyógyszertári teszt mikor mutatja ki?
2013. máj. 25. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hinném. Drukkolok, de 1 hetes terhességek honnan a csudából láthatna?
2013. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát majd csak akkor tesztelj ha már késik, vagy az első nap mikor meg kéne hogy jöjjön. szerintem nagy butaságot mondott a dokid, ugyanis nem láthat semmit még 1 hét után, mert a beágyazódás is 10-14 nap és ha be is ágyazódott már akkor is uh-n legalább 1 hét mire lát valamit. Drukkolok, de sajna attól hogy van peteérésed nem mindig jön össze a baba. De az már nagyon jó hgy volt p.é.d! Mikor kellene megjönnie?
2013. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jövőhéten kéne megjönnie, de akkor várok még a teszteléssel.. az biztos, hogy ahogy megvan a baba, megyek másik dokihoz!!
2013. máj. 26. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!