Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S! Lehet, hogy terhes...

S. O. S! Lehet, hogy terhes vagyok? És most minden összejött!

Figyelt kérdés

Jaj Segítsetek nekem!Múlthéten 2-3 nap fájdolgált a hasam!Lehet,hogy beágyazódás volt!

Hétfőn,kedden,szerdán a frontra iszonyatosan fájt a fejem!PANADOLT szedtem rá!Jó megjött az eső,a fejfájásomat,mintha elvágták volna,DE erre csütörtökön megfájdult a fogam,amit pénteken ki is húztak!És most a seb is nagyon fáj!!!

Nos szedhetek Én 5 napig panadolt és ha netán terhes is vagyok árthat-e a babának??


2010. nov. 20. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog ártani.
2010. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eszo ***** válasza:

szia!


ha jól tudom a panadolt + algopyrint terhesek is szedhetik, úgyhogy nyugi!

meg a magzatnak az anyával hetekig nincs még olyan kapcsolata..


mikorra nem várod?

mikor tudsz tesztelni, hogy kiderüljön és ne kelljen félned?!

2010. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Helló!2 napja kellett volna megjönnie!De a ciklusaim sem egyformák!Nem érzem azt,hogy meg fog jönni és nem is jelzi semmi (pattanás,cicifájás)!Fáradékonyabb vagyok,de azt sem tudom eldönteni,mitől,attól,hogy nem aludtam a fogfájás fejfájás miatt rendesen vagy azért,mert jön a trónörökös!Szóval múlt héten voltak olyan meg fog jönni érzéseim és azóta semmi!Tesztelni nem fogok,mert nincs is itthon teszt és megfogadtam magamnak,hogy csak akkor tesztelek először,ha 10 napot késik!Egy éve várjuk a babát...!
2010. nov. 20. 13:23
 4/6 eszo ***** válasza:

hát akkor kívánom, hogy minél gyorsabban elteljen ez a 10 nap! :-)

majd azért írd meg az eredményt!

szorítok nagyon!

2010. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem se egyformák a ciklusaim és már meg kellett volna h jöjjön legalább ma de nem jött meg. nekem sincs semmi jele a menszinek. a reggeli, napközbeni és esti hő 37,3 37,4 egy naon picit feszesek a melleim meg egy naon picit érzékenyek a mellbimbóim de észre sem lehet venni h fáj, csak akk ha egy picit megnyomogatom.
2010. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó voltam:

még annyit h én teszteltem csütörtökön reggel de nega lett. majd kedden még megprobálom ha akk is nega akk sztem már nincsen babó:(

2010. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!