Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mekkora az esélye a...

Ilyenkor mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

1,5 héttel a fogamzásgátló abbahagyása után, és 7 nappal a megvonásos vérzés jelentkezése után történt az együttlét (pont akkor múlt el a vérzés).

Mivel kiszakadt az óvszer, és nem akarok még gyereket, bevettem egy 72 órást pár órára az eset után.

Arra lennék kíváncsi, hogy az elején leírtak alapján nagy esély lenne a terhességre (ha leszámítjuk azt, hogy bevettem az esemény utánit)? Tapasztalatok?



2013. máj. 25. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért hagytad abba a fogamzásgátlót? babát akartok? Ha bevetted az esemény utánit remélhetőleg nem vagy terhes, de persze ez nem 100%!
2013. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 72 órás nélkül elég nagy esélyed lenne, több ismerös volt, hogy a tabletta abbahagyása után azonnal terhes lett.
2013. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abba kellett hagynom, mert nem bírta a szervezetem :/ állandóan rosszul voltam tőle. Ez miatt aggódom én is, olyan sok helyen olvastam, hogy rögtön terhesek lettek..és pont ekkor kellett ennek megtörténnie, mikor máskor soha sem volt ilyen!!
2013. máj. 25. 12:51
 4/8 A kérdező kommentje:
De még szinte tart a vérzés, és máris peteérés lenne. Ok, mondjuk, ha már 1,5 hete nem szedsz fogamzásgátlót,akkor elképzelhető :/
2013. máj. 25. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy spontán peteérés, amikor maga a szex vált ki tüszörepedést, és ez a ciklus bármelyik napján bekövetkezhet, a vérzés elött, után söt alatta is. Ezért mondják, hogy nincs olyan nap, amikor nem lehet teherbeesni.


De ha a 72 órás tablettát beszedted, akkor nem igazán valószinü, hogy mégis terhes lehetsz.

2013. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy használtunk pharmatex kúpot..habár ezt csak amolyan kiegészítő fogamzásgátlónak nevezem..de talán van egy kis szerepe
2013. máj. 25. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Az óvszer mikor szakadt ki, közösülés közben amikor még nem ment el a párod? De gí hogy használtatok pharmatex kúpot és 72órás tablettát is szerintem kizárt,hogy terhes lennél!
2013. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj, hogy belémélvezett, és csak aztán vettük észre.
2013. máj. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!